Kazanma Şansı

Green Card Çekilişi - Kazanma Şansı

Öncelikle belirtmemiz gereken nokta, green card başvurusu yapmış olan herkesin isminin yer aldığı green card çekilişi TAMAMEN ve SADECE bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Yani dünyanın pek çok ülkesinden green card başvurusu yapan milyonlarca insanın ismi aynı anda ve tabi ülkeler bazında bilgisayar ortamında yapılan bir kuraya yani çekilişe girer. Green card sonuçlarının bir çekilişe bağlı olması demek bu demektir. Dolaıyısı ile green card başvurusu yapan kişilerden kimin green card kazanacağı ve green card talihlisi olacağı tamamen ŞANSA bağlıdır. Kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız,  
 
- Başvurunuzu her sene yenileyebilirsiniz,
- Uzun süreli green card başvuru paketlerini seçebilirsiniz 
- Evli iseniz eşiniz ile birlikte ayrı ayrı başvuruda bulunabilirsiniz.
 

Son yıllarda ülkeler için belirlenen kotalarda Türkiyeye ayrılan Green card kontenjanının artıyor olması sevindiricidir. Türk vatandaşları için Green card kazanma olasılığı diğer birçok ülkenin vatandaşlarına göre daha yüksektir. Bu noktada doğru başvuru yapmanın önemi artmaktadır. Green card başvuru ve kayıt girişinizi güvendiğiniz bir firma aracılığıyla yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Resmi kaynaklardan edinilen istatistikler göstermektedir ki, herhangi bir danışmanlık hizmeti almadan green card başvurusunu kendisi yapan katılımcıların %35'inin Amerikan hükümeti resmi green card on-line başvuru formunu hatalı doldurduğu için green card çekilişinde ismi çıksa bile direk diskalifiye olmaktadırlar. Yani green card çekilişini kazansalar bile formda hata yaptıkları için ya çekiliş sonunda kazandıkları green card vize görüşme hakkını kaybederler veya green card vize görüşmesi esnasında vize reddi alabilirler.

Amerikan hükümetinin resmi web sayfasından doldurulacak olan on-line Greencard Başvuru Formunda yapılacak en ufak hata, diskalifiye sebebidir. Başvuru yapısının elektronik olması nedeni ile başvuru sürecinde çok daha fazla kişinin hata yapması muhtemeldir. Bu nedenle green card başvurusu yapmayı düşünen herkesin green card başvurularını profesyonel danışmanlık hizmeti alarak yapmalarını tavsiye ediyoruz. 


Resmi Temsilcisi Olduğumuz Kurumlar


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.