Ne İçin Ödeme Yaptığınızı Biliyor musunuz?

Green card Çekilişi her yıl ABD Hükümeti Amerikan Göçmen Bürosu yetkili kurumları tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Bu çekilişe sadece internet yoluyla başvuru kabul edilir ve katılım aslında ücretsizdir. Sunmakta olduğumuz hizmet İngilizce olan elektronik başvuru formlarını sizin adınıza doğru ve eksiksiz doldurmak ve dijital fotoğrafınızın sisteme doğru şekilde yüklenmesini sağlamakla sınırlı bir danışmanlık hizmetidir. Bu servise ödeyeceğiniz ücret danışmanlık hizmeti karşılığı olup çekilişte kazanma şansınızı çoğaltması veya bir avantaj sağlaması mümkün değildir. 

Poseidon Yurtdışı Eğitim, adından da anlaşılacağı gibi esas faaliyet alanı Yurtdışı Eğitim olan bir danışmanlık firmasıdır. Green card başvuru hizmetimiz, sadece güvenilir firma arayışında olan binlerce kişiden aldığımız yoğun talepten dolayı, başvuru yapmak isteyen kişilere yardımcı olmak maksadıyla sürdürdüğümüz bir hizmettir. 
 
Green card başvurusu yapmak için internet başına oturduğunuz zaman yerli ve yabancı pek çok firma, pek çok web sayfası ve değişik ücretler talep edildiğini göreceksiniz. Maalesef Amerikan hükümeti resmi kaynakları başvuru sahiplerini uyarmaya çalışsa da bu sahte web sayfalarının ve kişilerin önüne geçememektedir. Bazı firmalar greencard çıkacak talihlilerine uçak bileti hediye ederken, bazıları ev adreslerine kargo ile başvuru formlarını göndereceklerini ve kapıda ödeme yapmalarını istemektedir. Green card her başvuran kişiye çıkmaz, çünkü bir çekiliştir. Dolayısıyla her başvuru sahibi henüz çekiliş sonuçlanmadan Amerika uçak bileti parasını en baştan bu sahte firmalara kaptırmaktadırlar. Ayrıca greencard başvurusu için her hangi bir kargo işlemi de söz konusu değildir. HEMEN BAŞVUR sayfamızda başvurunuzun ne kadar basit birkaç adımda tamamlanacağını inceleme fırsatınız olduğuna inanıyoruz. Kargo ile gönderilecek bir belge olmadığına göre sizi bu şekilde arayan kişilere de itibar etmemenizi öneriyoruz.
 
Özetlemek gerekirse, Poseidona ödemiş olduğunuz cüzzi miktar sadece ve sadece greencard başvurunuzun doğru ve eksiksiz şekilde yapılması içindir. Lütfen kredi kartı numaralarınızı isteyen, gereğinden fazla para isteyen, 'bizimle başvurursanız kesin çıkar' diyen hiç bir web sayfası veya kişiye itibar etmeyiniz. 
 
 
 
 
 
 

Resmi Temsilcisi Olduğumuz Kurumlar


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.