Neden Poseidon

Green Card Çekilişi - Neden Poseidon?

Herkes Amerika Green card başvurusunu Amerika Birleşik Devletleri resmi web sayfası üzerinden kendisi de yapabilir. Üstelik green card başvuru formunu on line doldurmanın her hangi bir ücreti de yoktur. Ancak bu form on-line doldurulması gereken ve İngilizce bir form olduğu için bu noktada şöyle sıkıntılar çıkar.

- Green card başvuru formu yanlış doldurulabilir.

- Dolması gereken green card başvuru formu yerine dolandırıcı bir sitenin formu doldurulmuş olabilir.

Maalesef Amerikan hükümetinin resmi green card başvuru sayfasına benzeyen çok sayıda dolandırıcı web sayfası olduğu için pek çok green card başvuru sahibi başvurularını yaptıklarını zannederek aslında başvurularını yanlış bir siteye yapmış olmaktadırlar ve üstelik kendilerinden talep edilen ödemeler ile kredi kartlarından oldukça fazla para kaybetmektedirler. Bu sebeplerden dolayı, işlemlerinizin doğru kanallardan yapılmasını istiyorsanız güvenilir bir firmadan destek almalısınız.

 

Poseidon Yurtdışı Eğitim olarak yıllardır binlerce başvuru sahibinin green card başvurusunu başarıyla yaptık ve çekiliş sonucunda green card kazanan yüzlerce kişiye green card vizelerinde yardımcı olduk...

Green Card Başvuru İşlemlerinizi Bizim Aracılığımızla Yaptığınızda

  • Green card başvurunuz Amerikan Hükümeti resmi web sayfasından yapılır,
  • Green card başvurunuz doğru şekilde tamamlanır, 
  • Green card başvurunuza eklenecek fotoğraflarınız önceden kontrol edildiği için doğru şekilde yüklenir,
  • Tüm bu işlemler, sistem Zaman Aşımı hatası vermeden gerçekleşir, 
  • Her bir green card başvuru girişi tamamlandığı zaman her başvuru için özel olan konfirmasyon numarası green card başvuru sahiplerimize ulaştırılır,
  • Takip eden Mayıs ayında çekiliş sonuçlarının açıklanmasını takiben tüm başvuru sahiplerimizin green card konfirmasyon numalarından tek tek kontrol yapılır ve sonuç bilgisi başvuru sahiplerimize bildirilir.
  • Kazanan greencard talihlilerimize greencard vize danışmanlığı hizmetimiz bu aşamada başlar.

Green card Talihlisi Olmanız Durumunda;

  • Poseidon sizi green card vize görüşmeniz için eksiksiz hazırlar. 
  • Green card vize süreciniz, gerekli on line formların doldurulmasından belge hazırlıklarınıza, vize görüşmenizden greencard'ınızın Amerikada bir adrese ulaştırılması dahil, gerekli danışmanlık hizmetleri eksiksiz verilir.
Poseidon Yurtdışı Eğitim, tüm yıl boyunca green card başvurularınızı almakta ve Amerikan Hükümeti başvuru işlemleri için resmi web sitesini açtığı zaman sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştirmektedir. Başvuru sahiplerimizin fotoğrafları ve bilgileri, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından elektronik ortama aktarılmaktadır. Tüm başvurular doğru tarihler arasında ve istenilen şekilde Amerikan Hükümeti resmi web sitesi üzerinden titizlikle tamamlanır ve hem green card konfirmasyon numarası hem de green card çekiliş sonucu green card başvuru sahiplerimiz ile paylaşılır.

Resmi Temsilcisi Olduğumuz Kurumlar


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.